Kim jesteśmy?

Stanowimy zespół ludzi specjalizujących się w promocji za pośrednictwem internetu. Poznaj nas i to, w jaki sposób działamy.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy przeszło 10-letnie doświadczenie w marketingu, a w tym marketingu internetowym. Wykorzystujemy je w praktyce, by podnosić zyski naszych Klientów. Wspieramy małe i średnie firmy w ich drodze rozwoju, rekomendując optymalne rozwiązania.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy przeszło 10-letnie doświadczenie w marketingu, a w tym marketingu internetowym. Wykorzystujemy je w praktyce, by podnosić zyski naszych Klientów. Wspieramy małe i średnie firmy w ich drodze rozwoju, rekomendując optymalne rozwiązania.

Właściwa cena

Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposóby, by można ją łatwo dopasować do możliwości i budżetu Klienta. Zawsze staramy się tak prowadzić nasze działania, by rozsądnie wykorzystać zasoby Klienta i ukierunkować je we właściwe miejsce.

Właściwa cena

Nasza oferta skonstruowana jest w taki sposób, by można ją łatwo dopasować do możliwości i budżetu Klienta. Zawsze staramy się tak prowadzić nasze działania, by rozsądnie wykorzystać zasoby Klienta i ukierunkować je we właściwe miejsce.

PROSTE I SKUTECZNE ROZWIĄZANIA

Dobierając odpowiednie rozwiązania, kierujemy się przede wszystkim ich potencjałem i możliwościami. Zawsze ważniejsza jest dla nas efektywność, niż efektowność. Zawsze koncentrujemy się na czytelności przekazu – unikamy skomplikowanego języka technicznego i niejednoznacznych ofert. Dzięki temu nasze oferty cechuje przejrzystość, a Klient wie, za co płaci.

PROSTE I SKUTECZNE ROZWIĄZANIA

Dobierając odpowiednie rozwiązania, kierujemy się przede wszystkim ich potencjałem i możliwościami. Zawsze ważniejsza jest dla nas efektywność, niż efektowność. Zawsze koncentrujemy się na czytelności – unikamy skomplikowanego języka technicznego i niejednoznacznych ofert. Dzięki temu nasze oferty cechuje przejrzystość, a Klient wie, za co płaci.

„Przedsiębiorca zawsze poszukuje zmiany, reaguje na nią i wykorzystuje jako szansę.” Peter Drucker

A czy Ty wykorzystujesz w pełni szanse, jakie niesie za sobą promocja w internecie?

Na jakich zasadach współpracujemy z Klientami?

Bieżące Doradztwo

Jeśli nie potrzebujesz wsparcia marketingowego w formie ciągłej współpracy, możesz nam zlecać zadania tylko wówczas, gdy zajdzie taka potrzeba.

outsourcing usług

Dla firm, które widzą potencjał w internecie i szybko się rozwijają lub chcą się rozwijać, przygotowaliśmy wariant stałej współpracy. Tnij koszty i nie utrzymuj własnego działu marketingu. Pomożemy Ci w promocji Twojej firmy.

audyty

Promujesz się samodzielnie, ale nie jesteś pewny tego, czy działasz we właściwy sposób? Zleć nam audyt. Przedstawimy Ci nasze rekomendacje odnośnie tego, co warto usprawnić i zmienić.

zawsze 3 proste kroki

Nasze działania opieramy zawsze na 3 prostych krokach – niezależnie od złożoności projektu, aczkolwiek w zależności od potrzeb, każdy z etapów może być odpowiednio dłuższy lub krótszy.

1. Analiza + oferta

Najpierw ustalamy oczekiwania i przeprowadzamy analizę obecnej sytuacji (w tym także analizę konkurencji), a następnie przedstawiamy ofertę „szytą na miarę” i w pełni dostosowaną do budżetu klienta.

2. Realizacja + wdrożenie

Po akcetacji oferty, przechodzimy do działania. Konsultujemy z Klientem każdy istotny etap realizacji. Po ukończeniu prac, wdrażamy projekt.

3. stała opierka = święty spokój

Jeśli nie chcesz się zajmować promocją w sieci lub zwyczajnie nie masz na to czasu, możesz powierzyć to zadanie nam, zyskując święty spokój. Dzięki temu będziesz mógł skoncentrowac się na realizacji zleceń lub sprzedaży produktów.

BEZPŁATNE ZAPYTANIE OFERTOWE

Zgoda

3 + 5 =

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub napisz, a my postaramy się przygotować ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Pamiętaj – liczy się skuteczność.

TEL: +48 515 42 11 42